Домашен арест, постанови окръжния съд в Разград за шофьора, помел

...
Домашен арест, постанови окръжния съд в Разград за шофьора, помел
Коментари Харесай

Домашен арест за младежа от Разград, погубил трима мъжа с колата на баща си СНИМКИ

Домашен арест, постанови окръжния съд в Разград за водача, помел трима души в заведение в Разград.

19-годишният юноша резервира безмълвие, а гледането на мярката му за неотклонение мина при закрити врата.

Прокуратурата изиска непрекъснато задържане, само че съда взе под внимание чистото досие на обвинения и го пусна под домакински арест.

Решението може да бъде обжалвано пред по-висша инстанция.
 
Тежкият случай стана малко след 1 ч. през нощта в неделя. 19-годишният лидер карал джипа татко си, само че изгубил надзор се блъснал в гости в заведение.



На място починаха трима мъже – на 58, 62 и 64 години. Пробите за алкохол и опиати на младежа са негативни.
 
Основната версия за съдбовния случай е превишена скорост. Записи, снети от три търговски обекта в региона на злополука, демонстрират, че след изпреварване 19-огидшинят водач се е движил с висока скорост.

Снимки: Стопкадри, bTV
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР