Докоснеш ли се веднъж до Манчестър Юнайтед, това ти остава

...
Докоснеш ли се веднъж до Манчестър Юнайтед, това ти остава
Коментари Харесай

Бербатов е икона, смятат феновете на Юнайтед

Докоснеш ли се един път до Манчестър Юнайтед, това ти остава за цялостен живот. Особено в случай че се казваш Димитър Бербатов. 37-годишният някогашен нападaтел на “червените дяволи” бе сюрпризиран от фенове на някогашния си тим в далечна Индия, където сега играе за Керала Бластърс. Берба прекара четири години в Юнайтед и изигра 149 мача, означи 56 гола и бе голмайстор №1 на Премиър лийг за сезон 2010/2011.

Българинът се срещна с формалния фенклуб на Манчестър в град Пуна, където му следва посещение със състава на Бластърс. Бербатов и другия някогашен “дявол” в Керала - Уес Браун, получиха специфични благодарствени грамоти от локалните последователи на британския гранд.

“Скъпи Димитър, това е просто малко писмо, с вярата да споделим възприятията си и да създадем мощна връзка сред теб, иконата и нас, почитателите.

Все още си спомняме денят, в който подписа с нашия клуб и се усещаме носталгично всякога, когато си спомним какво се случи след това. От тези неповторими и артистични умения с топката, през невъобразимите асистенции и акорбатичните голове при невъзможни условия.

Спечелил си доста самостоятелни награди и си вдигал купата в Премиър лийг, само че най-важното са извоюваните сърца на милиони по целия свят.

С магическите ти крайници и вълшебното ти първо допиране си донесъл усмивки по лицата на поддръжниците си, а в това време си изумявал противниците.

Димитър Бербатов - името ще остане в историята и постоянно ще се помни като един от водещите, класни и артистчни играчи, обличали Червеното, Бялото и Черното на Манчестър Юнайтед.

Желаем ти само триумф в професионалната кариера и в персоналния ти живот. Искаме нашият Берба да е само благополучен и класен, както постоянно.

Думите не са задоволителни, с цел да опишем любовта си към теб. Но все пак, доста, доста обич и ти БЛАГОДАРИМ ЗА ВСИЧКО, БЕРБА!”, написаха последователите на Юнайтед в Индия в писмото си към Бербатов.

Самият Бербо се похвали за срещата в профила си в Instagram.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР