Украинци обградиха дъщерята на Путин в Париж: Как изобщо живеете в омразната, проклета Европа?
Докато Владимир Путин заплашва Европа с война, неговата извънбрачна щерка умерено живее в столицата на демократичната демокрация Париж.
Журналисти от " ТСН " откриха в Париж Елизавета Кривоногих, същата тази извънбрачна щерка на главата на кремълския режим, и ѝ предложиха да спомага за преустановяване на съветските обстрели над Украйна.
По-конкретно, кореспондентът ѝ предложи да пристигна в Киев, с цел да послужи, по този начин да се каже, " в качеството на Противовъздушна отбрана " (противовъздушна отбрана), само че тя съобщи, че " по никакъв метод не може да помогне ".
По-рано медиите оповестиха, че извънбрачната щерка на Путин живее в Париж и си сътрудничи с локални галерии. Край една от тези галерии тя е била срещната от публицистите, написа Блиц
На мястото на срещата с украинския снимачен екип, Кривоногих в началото изглеждала уплашена и декларирала, че не е давала позволение за фотоси. При това, тя не е отрекла, че е щерка на Путин.
" Преди три седмици Вашият татко умъртви брат ми. Как въобще живеете в Европа, в такава омразна, проклета Европа? ", попитал журналистът дъщерята на Путин при срещата.
В отговор тя се пробвала да мълчи, криейки лицето си. Въпреки това, след това въпреки всичко се е завързал къс разговор.
По-специално, кореспондентът се поинтересувал от нея какво е отношението ѝ към политиката на татко ѝ, на което тя дала отговор с една фраза: " А аз какво общо имам ".
Журналист: Е, това е Вашият татко. Най-малкото, можете да му се обадите и да кажете: " Татко, стой да обстрелваш Киев ".
Кривоногих: Е, несъмнено.
Журналист: Можете да дойдете в Киев и да послужите като Противовъздушна отбрана, това е по-добро от всевъзможни Patriot, да отидете в Покровск.
Кривоногих: Е, Вие си ме представяте, нали? Как в този момент ще отида.
Журналист: Аз прелестно си представям.
Кривоногих: За страдание, по никакъв метод не мога да оказа помощ. Много скърбя.




