Докато топката клатушкаше около наказателното поле на Белгия, резервата Джеймс

...

Англия 2-2 Белгия: Джуд Белингам спасява равенството в последния издих за Трите лъва, след като Юри Тилеманс двойно заплаши да осъди хората на Гарет Саутгейт на последователни поражения

Докато топката клатушкаше към наказателното поле на Белгия, резервата Джеймс Мадисън я овладя покрай голлинията и импровизира хитро извеждащ пас към Джуд Белингам, талисманът на Англия, който дебнеше на 10 ярда от него.

Това в този момент е британският тим на Белингам. Хлапето е единствено на 20, само че бяга от тази страна. Той изисква отговорност и в този момент се ускори. Той докосна и до момента в който бранителите на Белгия обезверено се опитваха да драскат в негова посока, Белингам претърколи топката умерено около Мац Селс във вратата на гостите за равнене в петата минута на добавеното време.

Англия може и да не заслужи изравнителния гол. Всъщност Доди Лукебакио трябваше да направи мача отвън обсега на Белгия няколко минути по-рано, само че той изтръгна удара му и го изпрати високо и настрана. И по този начин Англия взе това, което получи. Мачът ще увеличи морала им, даже в случай че няма да изтрие по-широките терзания по отношение на защ...