Докато колежките ѝ се чудят как да се разгърдят, Софи

...
Докато колежките ѝ се чудят как да се разгърдят, Софи
Коментари Харесай

И Софи Маринова развя балкона

Докато колежките ѝ се чудят по какъв начин да се разгърдят, Софи Маринова нормално показва повече нюх за възпитание. Наред с не толкоз секси полите и панталоните, с които се явява по присъединяване, деколтето ѝ като че ли е тематика табу.

        View this post on Instagram                      

A post shared by Софи Маринова (@sofi_marinova_official)

Е, в басейна всичко е разрешено и несъмнено е място, където да паднат облекла и задръжки. Така и Софка подкара лятото и релакса, като се топна в приятните му води. На любопитните обаче направи усещане не какво да е, а обилно напълнената ѝ пазва. И въпреки банският ѝ да не е изключително изрязан, въпреки всичко се вижда, че певицата си има задоволително огромен бюст.

        View this post on Instagram                      

A post shared by Софи Маринова (@sofi_marinova_official)

Колежките ѝ по сцена нормално се надпреварват коя да блесне с по-пищни балкони и безусловно хвърлят облеклата, вървешком по участия, в случай че не по зърна, то най-малко по сутиени. Софи Маринова очевидно не изпитва нужда да потвърждава на някого какво крие в пазвата, още повече да тика в лицата на почитателите даденостите си.

През лятото, несъмнено, банският е най-удачният избор за облекло. Мнозина посъветваха Софка да не се занимава въобще с басейни, а непосредствено да се упътва към морето. Не е ясно кое тъкмо е мястото от фрагментите, само че поради натоварения сезон певицата все ще откри време да се топне и в морските води.

Автор: show.blitz.bg

Източник: kliuki.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР