Журналистът Илхан Андай: Доган определено се страхува от Пеевски
Доган несъмнено се опасява от Пеевски.
Така журналистът Илхан Андай разяснява пред Българска национална телевизия разцеплението в. " Става нещо неповторимо за. Ахмед Доган
Ахмед Демир Доган е роден на 29 март 1954 година в с. Пчеларово, Добрич, само че изкарва огромна част от несъмнено се опасява от, тъй като в нито един миг не се появи, в случай че мога да си разреша неговата интерпретация за " мъжките секретарки " в партията. Показа се една " мъжка секретарка " в телевизионно студио и насочи едно обръщение. Тези депутати, които са от по-дълго време в партията - най-вече от севера, се вслушаха в думите на един редови народен представител, какъвто е Рамадан Аталай ", акцентира Андай.
Според него по този метод Доган е навредил на и е оказал помощ на ГЕРБ. " Какъв резултат би имало това? Доган навреди на своите и оказа помощ на Бойко Борисов, тъй като Борисов към този момент има причини да изяснява и на свои, и на непознати, че е направил всичко допустимо България да има устойчиво държавно управление. в това време, която партия беше може би единствената партия, която градеше с доста високо движение по време на предизборната акция и реализира забележителни резултати. Тя сама се отдръпна в ъгъла и не се знае оттук насетне дали в миналото ще излезе в средата на кръга, в случай че и Доган не седнат тази вечер или на следващия ден и отчитайки всеки своите неточности, да си свидлив ръцете и да се опитат да върнат оня имидж на като предвидима партия. Това, което се случи през днешния ден, сподели, че е непредвидим сътрудник ", сподели още Андай.




