Доган изчезна от политическата сцена. За последно го видяхме да

...
Доган изчезна от политическата сцена. За последно го видяхме да
Коментари Харесай

Калин Тодоров: Мои източници твърдят, че Доган е получил микроинсулт

" Доган изчезна от политическата сцена. За последно го видяхме да гласоподава на парламентарните избори ". Това установи писателят и публицист Калин Тодоров в предаването " Алтернативата ", което се излъчва по TV+.

" В края на предходната година, когато бяха честванията на Демир баба теке, свързани с годишнината от Възродителния развой, за първи път Карадайъ не загатна името на Доган. Оттогава Доган го няма ", добави журналистът.

" Мои източници, хора, свързани с някогашните служби и кръга “Монтерей”, настояват две неща - първо, че Доган е получил микроинсулт и второ, че Румен Гайтански - Вълка преди няколко месеца е правил изследване дали на почетния ръководител на Движение за права и свободи може да се направи чернодробна трансплантация ", разкри Калин Тодоров пред водещия на предаването Боби Ваклинов.

Целия диалог можете да изгледате във видеото:



Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР