Добруджа спечели три точки у дома срещу Литекс, побеждавайки оранжевите

...

Добруджа обърна Литекс с късни голове

Добруджа завоюва три точки вкъщи против Литекс, побеждавайки " оранжевите " с 3:2. Срещата на стадион " Дружба " предложа драма и страсти. Капитанът на гостите Илиян Капитанов, който записа добър мач, откри резултата след неточност на отбраната на " жълто-зелените " в осмата минута. След почивката играчите на Атанас Атанасов постановиха мощен напън, като при една обстановка гредата оказа помощ на вратаря на Литекс. В 55-ата минута обаче Денислав Ангелов изравни. Скоро по-късно Капитанов стреля рисково от фаул, стражът на Добруджа отби, само че Александър Ангелов направи сполучлива добавка - 2:1 за ловчанлии.

В 89-ата минута момчетата на Орела доближиха до дузпа, отсъдена за нарушаване против Стефан Статев в наказателното поле на Литекс. Ивайло Лазаров не даде късмет на вратаря - 2:2. В 95-ата минута при безредие пред рамката на гостите Лазаров вкара втори гол и донесе успеха на своите.