Добруджа се включва в програмата на Български футболен съюз за

...
Добруджа се включва в програмата на Български футболен съюз за
Коментари Харесай

Добруджа ще участва в програмата за развитието на футбола UEFA Playmakers

Добруджа се включва в програмата на Български футболен съюз за развиването на футбола UEFA Playmakers.

Това оповестяват от пресцентъра на клуба и показват, че самодейността е особено ориентирана към девойки на възраст сред 5 и 8 години. Идеята е по занимателен и безвреден метод да бъдат направени първите им стъпки във футбола.
 Добруджа реализира огромен трансферен удар
Добруджа реализира огромен трансферен удар

Тимът притегли в редиците си Симеон Мечев

Програмата включва разнородни игри, придвижвания и интерактивни разкази, въодушевени от известни истории на Дисни, което подсигурява, че девойките ще се забавляват, до момента в който учат съществени футболни умения.

БФС слага развиването на футбола в страната като приоритет, а UEFA Playmakers е основна част от това изпитание, предоставяйки опция за спорт и развлечение на младите девойки.

Първата безвъзмездна подготовка за девойки в град Добрич ще бъде на стадион " Пионер " на 10 октомври, показват още от клуба. Това събитие е част от дълготрайната тактика на БФС за разпространение на футбола измежду младите генерации и основаване на ново потомство спортисти в България.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР