Мъри, Кирьос, Сакари и Радукану: Коментирайте днешните мачове
Днешната стратегия на провеждащите се сега шампионати ще ни предложи голям брой завладяващи конфликти. На корта ще забележим някои от най-големите имена в мъжкия и женския тенис, както и част от водещите български тенисисти.
Във втория мач от програмата на ATP 250 шампионата в Щутгарт, започваща в 12:00, на корта ще излезе Анди Мъри, а негов конкурент ще ъде квалификантът Кристофър О’Конъл. След това Ник Кирьос ще стартира сезона си на трева с дуел против Иржи Лехечка, а в поселдния конфликт за деня петият в схемата Николоз Басилашвили ще играе с Лоренцо Сонего.
Пълната стратегия можете да видите ТУК
Много забавно ще бъде и на WTA 250 шампионата в Нотингам. В 13:00 ч.оглавяващата схемата Мария Сакари ще открие програмата на централния корт с мач против Камила Осорио Серано, след което втората сложена Ема Радукану ще се изправи против Виктория Голубич. Междувременно на корт №1 третата в схемата Камила Джорджи започва против международната №270 Сонай Катрал.
Пълната стратегия можете да видите ТУК
На шампионата в Хертогенбош двете топ сложени при дамите – Арина Сабаленка и Белинда Бенчич, ще играят надлежно против Катерина Байндл и Медисън Бренгъл. Междувременно при мъжете петият в схемата Карен Хачанов ще се изправи против Алехандро Табило, а поставеният под №8 Дженсън Бруксби ще опита да в профил Йеспер де Йонг.
Пълната стратегия можете да видите ТУК
Днес ще забележим и няколко мача с българско присъединяване. Адриан Андреев ще излезе против Каичи Учида (№267) в първи кръг от главната скица на Чалънджър шампионата в Орландо, а поставеният под №5 Александър Донски стартира присъединяване си на ITF M15 шампионата в Сараево против Стефан Попович (№962). Междувременно Габриел Донев ще се изправи против Лазар Войнович на старта на ITF M15 шампионата в Будва.
Коментирайте с нас всичко най-интересно. Не се толерира писането на политически мнения.




