Росатом планира да върне служителите си в АЕЦ Бушер в Иран, ако ситуацията остане стабилна, заяви шефът на руската агенция Алексей Лихачов
„ Росатом “, която работи по градежа на два нови блока в АЕЦ „ Бушер “, принуди да изтегля стотици свои чиновници след началото на спора сред Съединени американски щати и Израел с Иран на 28 февруари тази година.
Източник: debati.bg
КОМЕНТАРИ




