Днес във всеки един град има по един суджук. Това

...
Днес във всеки един град има по един суджук. Това
Коментари Харесай

Елена Йончева убедена, че всеки град си има по един суджук

" Днес във всеки един град има по един суджук ". Това разгласи Елена Йончева от Българска социалистическа партия. " Във всеки град имало по един феодал. България се трансформира във феодално притежание ", сподели тя в декларация от името на Народно събрание.

Тя подлага на критика хасковската скица на ГЕРБ. " Мълчим с години за господин Суджук, най-голямата опасност за България през днешния ден е мълчанието " , уверена е депутатката.

Имало редица кавги по градове. В Хасково била осъществена нагла скица с ясна цел - търговия с публичен запас. Йончева изреди роднинските връзки на Делян Добрев в Хасково. Моделът на ГЕРБ е моделът на калинките , изясни социалистката.

Йончева цитира и американския отчет за корупцията у нас . " Покажете противодействието на корупция, господин Борисов, най-малко от кумува срама ", прикани Елена Йончева. Малко преди изявлението на Йончева депутатът от ГЕРБ Делян Добрев разяснява пред публицисти обвиняванията.

" Не скърбя, че сме снели доверието си от Добри Беливанов, макар че това провокира вълна от инсценирани скандал и ", съобщи Делян Добрев.

 Делян Добрев се извини, че е издигнал Беливанов в Хасково
Делян Добрев се извини, че е издигнал Беливанов в Хасково

Цветан Цветанов застана зад Добрев, за ГЕРБ било значимо да работят за хората

На въпроса редно ли е във компания на общински консултант от ГЕРБ, който по случайност е брачен партньор на негова братовчедка, да извършва поръчки за саниране, той отговори: " Първо компанията не е негова, както уточнихме, а е на един червен полковник, който е непосредствен с другата част на залата (бел.ред. засяга левия сектор) ".

От 72 подписани контракта, тази въпросна компания, има два. За 11 блока има 120 подадени предложения в Хасково . " Кажете ми друга община, която за 11 блока има 120 предложения. С нито един от упоменатите нямам съдружничество ", разяснява Добрев.

Той продължи да дава отговор на нападките против него за шуробаджанащина . " Едната зам.-кметица Милена Трендафилова нито ми е съученичка, нито сме имали каквото и да било съдружничество ", сподели герберът. С Евгени Консулов , на който е кум, имат съдружничество. Благодарение на екипа на общината в последните две години е имало вложения за 140 млн. лева " Нямал съм компания с Величко Минев ", разясни и Добрев. Той още веднъж напомни първокласните турове на градоначалника Добри Беливанов. " Разграничаваме се от него, тъй като желаеме да бъдем почтени пред гласоподавателите ", акцентира той.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР