Днес станаха ясни победителите в турнирите по двойки на Държавното

...

Известни са победителите в турнирите на двойки на Държавното първенство до 16 години

Днес станаха ясни спечелилите в шампионатите по двойки на Държавното персонално състезание навън юноши и девойки до 16 годишна възраст

Надпреварата се организира на кортовете на Търговска колегия “Спорт Палас”, гр.Сливен.

При юношите купата завоюваха представителите на Търговска колегия “Авеню”, гр.Бургас – Веселин Киселков и Денислав Проданов. Във финалната среща Киселков и Проданов победиха с 6:2, 6:4 Александър Темов Търговска колегия “Диана”, гр.София и Мерт Рамадан Търговска колегия “Хасково”, гр.Хасково.

При девойките шампионки станаха състезателките на Търговска колегия “Хасково 2015”, гр.Хасково – Далия Георгиева и Лилия Димова. Във финала Георгиева и Димова победиха в трагичен мач с 2:6, 6:3, 10- 8 Виолина Митрофанова Търговска колегия “Спорт Палас”, гр.Сливен и Дария Великова Търговска колегия “15:40”, гр.София.

На смесени двойки купата завоюваха Михаил Иванов Търговска колегия “15:40”, гр.София и Виолина Митрофанова Търговска колегия “Спорт Палас”, гр.Сливен. Във финала те се постановиха със 7:6(5), 6:0 над Самуил Конов Търговска колегия “Испано”, гр.Варна и Елена Кралева Търговска колегия “Авеню”, гр.Бургас.