Днес ще бъде предимно слънчево. След обяд над планинските райони

...
Днес ще бъде предимно слънчево. След обяд над планинските райони
Коментари Харесай

Жегите продължават! До 35° в събота, къде ще вали

Днес ще бъде най-вече слънчево. След обяд над планинските региони в Западна България ще има краткотрайни нараствания на облачността и на обособени места ще превали и прегърми. Ще духа слаб вятър от юг-югоизток. Максималните температури ще бъдат сред 30° и 35°, в София - към 30°.

По Черноморието ще бъде най-вече слънчево. Ще духа слаб до сдържан вятър от север-североизток. Максималните температури ще са 25°-28°. Температурата на морската вода ще е  23°-24°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.



В планините ще бъде най-вече слънчево. В следобедните часове над масивите в Западна България ще се развива купеста облачност и на обособени места ще превали и прегърми. Ще духа слаб до сдържан вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде към 24°, на 2000 метра - към 16°.



През идващите дни ще се затопля и в понеделник оптималните температури ще бъдат сред 32° и 37°. Времето ще бъде най-вече слънчево. След обяд ще се развива купеста облачност, само че единствено на обособени места в планинските региони в Югозападна България ще превали временен дъжд. Ще бъде съвсем безшумно или със слаб вятър.

Не пропускайте най-важните вести - последвайте ни в 
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР