Днес се замислих че на мен слаб мъж не може

...
Днес се замислих че на мен слаб мъж не може
Коментари Харесай

Благодарение на женската енергия, моето обкръжение е само мъжки мъже!

Днес се замислих че на мен слаб мъж не може да ми е почитател …

Няма да издържи да ме чете …

След което се замислих че и Мъж не може да ми е!

Няма да издържи да сме двамата дами!

И най-после си отдъхнах … с помощта на женската сила моето обграждане е единствено мъжки мъже!

И в случай че мога един съвет да дам на дамата той е …

Ако ти си Мъж Жена си с Жена Мъж

Ако ти си жена в женска сила две дами с мъжа ти няма кой да оправя … останете сами и си намерете мъже  ❤️

С любов – Десислава Илиева  ❤️
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР