Днес е последният ден от предизборната кампания. Останаха само два

...
Днес е последният ден от предизборната кампания. Останаха само два
Коментари Харесай

Предизборната агитацията приключва в полунощ

Днес е последният ден от предизборната акция. Останаха единствено два дни преди още веднъж да застанем пред урните и още веднъж да упражним изборните си права. През последния месец претендентите за националния и европейския парламент имаха опция да ни убедят в тезите си и да привлекат гласа ни.
 
В среднощ предизборната акция завършва и за пропаганда в събота или в неделя има санкции. В неделя заставаме пред хартиената бюлетина и машините, с цел да упражним правото си на глас за Народно заседание и за депутати за европейския парламент. Избираме 240 народни представители за националното Народно събрание и 17 европейски представители в Екологичен потенциал.
 
Напомняме, че хартиените бюлетини са в два цвята и следва наложителни да се уточни партия или коалиция в квадратчето и в случай че имаме любимец, да отбележим и съответната преференция в кръгчето.
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР