Днес бе стартът на петата седмица, в която започват повторните

...

Здравец Hylissang Гълъбов и Fnatic паднаха срещу първенците на Европа

Днес бе стартът на петата седмица, в която стартират повторните мачове сред тимовете. В първата игра сред двата състава геймърите от FNC си потеглиха като спечелили. Днес обаче триумфът отиде при " крадците ". Така първенците в Европа по LoL са с 8 следващи победи, а пък отборът на нашето момче продължава неприятната си серия с трета поредна загуба, която го остави на четвърта позиция. Утре от 22:00 Здравец и компания ще опитат да подобрят резултата си против Excel.

NEXT UP: take on in the final game of the day!
— LEC (@LEC)
Hyli взе първото ликвидиране при отлично отиграване на бот лейн, а по-късно последваха много равностойни първични минути.

Към 20-ата минута Fnatic стартира да напредва, с помощта на прелестното показване на Иван " Razork " Диаз, взимайки и Барона. Все отново няколко играчи бяха убити незабавно след прибавянето на Нашор №1.

Драконите бяха равни, а и играта стартира да се изравнява. Около 30-ата минута " оранжевите " съвсем завоюваха отборна борба, след която започнаха втория Барон. Тук Ким " Malrang " Гюн-Сонг стана воин за " крадците ", открадвайки Нашор.

BARON STOLEN BY!
Още една трагична борба бе последвана от втори Барон за Rogue, след който положителната отбрана на Fnatic просто не бе задоволителна и " крадците " съумяха да вземат осмата си поредна победа.