Днес (5 ноември) временно ще бъде ограничено движението от 99-и

...
Днес (5 ноември) временно ще бъде ограничено движението от 99-и
Коментари Харесай

Карайте с внимание: Затварят ленти на АМ „Тракия“ заради ремонт

Днес (5 ноември) краткотрайно ще бъде лимитирано придвижването от 99-и километър до километър 100 на автомагистрала „ Тракия „, оповестяват от Агенция „ Пътна инфраструктура “ (АПИ).

В този сектор до 18:00 ч. ще се подменят ограничаващи системи в междинната разграничителна линия и трафикът в изпреварващите ленти в посока Бургас и София поетапно ще бъде пренасочван през свободните ленти.

Шофьорите би трябвало да се движат деликатно, да съблюдават разпоредбите за придвижване и рестриктивните мерки на скоростта и да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на пътуващите.

Ограничителните уреди на автомагистралата се подменят, след ремонта на отсечката от 90-и до 98-и километър в област Пазарджик .

Инфо: АПИ, Българска телеграфна агенция

Източник: bunt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР