Джуд Белингам вкара 17-ия си гол за сезона, когато Реал

...

Джуд Белингам отново в целта, когато Реал Мадрид победи Виляреал

Джуд Белингам вкара 17-ия си гол за сезона, когато Реал Мадрид се завърна на върха в Ла Лига с голяма победа с 4-1 над Виляреал на Бернабеу.

Белингам проправи пътя на домакините да надскочат предходния водач Жирона – който се изправя против Алавес в неделя – когато означи в средата на първото полувреме, преди Родриго да удвои преднината на Реал.

Хосе Луис Моралес понижи изоставането за гостите, само че Реал си обезпечи успеха с още голове на Брахим Диас и Лука Модрич.

Реал Сосиедад остава на шесто място, тъкмо над противниците си Реал Бетис, откакто двата клуба направиха нулево тъждество в Сан Себастиан, до момента в който мачът сред последния клуб Алмерия и Майорка също приключи без голове.

Крис Рамос означи късен изравнителен гол, когато Кадис подпечата четвъртото си следващо тъждество в Ла Лига против Лас Палмас, за който Пехино сграбчи ранен гол.

Интер Милано усили преднината си на върха в Серия А до четири точки след победа с 2-0 над Лацио в Рим....