Джуд Белингам удари смъртта, за да спаси заслуженото равенство на

...

Джуд Белингам отрече Белгия при смъртта, тъй като Англия осигури равенство на Уембли

Джуд Белингам удари гибелта, с цел да избави заслуженото тъждество на Англия против Белгия в една вечер на впечатляващи прослушвания във финалния мач преди селекцията на Гарет Саутгейт за Евро 2024.

Три дни след късната загуба от Бразилия, отсъстващите вицешампиони на Евро 2020 се изправиха пред нов тест на високо равнище, защото третият в международната класация на ФИФА тим бе хазаин на четвъртия тим.

Англия се насочваше към ново проваляне на Уембли, откакто Юри Тилеманс наказа неточности от първото полувреме от двете страни на дузпата на Иван Тони, единствено за Белингам да обезпечи тъждество 2-2 в добавеното време.

Тони се оправи добре първият му старт, както направиха и останалите цялостни дебютанти Езри Конса и по-специално 18-годишният Коби Майноо в последния другарски мач, преди Саутгейт да уточни разширения състав на Евро на 21 май.

Телекционерът на Англия има доста храна за размисъл след нощ на обещания и проблеми, която стартира с накуцване на Джон...