Джеймс Уорд-Проус вкара директно от корнер, докато Уест Хем дойде

...

Уест Хем спечели отзад, за да спечели срещу Уулвс, но загуби Джарод Боуен от контузия

Джеймс Уорд-Проус вкара непосредствено от корнер, до момента в който Уест Хем пристигна откъм гърба, с цел да завоюва с 2-1 против Уулвс, само че единствено откакто Джарод Боуен беше контузен, дни преди конфликта им в Лига Европа против водача в Бундеслигата Байер Леверкузен.

Уорд-Проуз се възползва от вятъра, който въртеше към Молиню, с цел да се извие в корнер в 84-ата минута, откакто дузпата на Лукас Пакета в 72-ата минута беше анулирана прецизен удар от първо полувреме на Пабло Сарабия в това съревнование от Висшата лига.

Капитанът на Уулвс Максимилиан Килман смяташе, че е изравнил в деветата минута на добавеното време, само че ударът му с глава беше анулиран за засада след интервенция на VAR.

Победата изравнява Уест Хем по точки с шестия Манчестър Юнайтед в борбата за места в Лига Европа, само че непосредствените им европейски упоритости може да бъдат засегнати, откакто Боуен падна неловко при започване на второто полувреме, като пътуването до Леверкузен следва в четвъртък вечерта.

Отборът на Дейвид Мойс към този момент взе 19...