Легенда на Ливърпул се притеснява накъде отива отборът
Джейми Карагър е обезпокоен за посоката, в която се развива Ливърпул под управлението на Арне Слот, поставяйки под въпрос каква е идентичността на неговия тим
Ливърпул загуби с 2:3 от Манчестър Юнайтед в неделя. Отборът на Слот остава четвърти и има работа за извършване, с цел да се класира за Шампионската лига.
Нидерландецът също би трябвало да убеди почитателите, че той е индивидът, който би трябвало да води мърсисайдци през идващия сезон.
Карагър се затруднява да види по какъв начин Слот може да оправи обстановката.
„ Притеснявам ли се накъде отива Ливърпул? Да, тормозя се. Мисля, че ще бъде в действителност забавно кого ще купи Ливърпул през лятото, какъв ще бъде профилът на играчите. Търсенето единствено на положителни футболист не проработи, това им се разруши в лицето. Липсва физическа подготовка “, съобщи легендата на Ливърпул.
„ В момента сме в обстановка, в която преглеждаме тимовете, които търсят управител: Реал Мадрид, Манчестър Юнайтед и Челси. Трите клуба, които преди малко споменахме, уволниха мениджърите си по средата на сезона. В последна сметка останаха (Алваро) Арбелоа, който в никакъв случай преди не е бил управител, (Майкъл) Карик, който беше в Мидълзбро, и младият (Лиъм) Росиниър, което беше прекомерно огромен скок “, продължи Карагър.
„ Може би тези огромни мениджъри не са в близост сега, тези числа не са налични. Чаби Алонсо е този, който кара почитателите на Ливърпул да си мислят: „ Не желаеме да го пропуснем “. Не можем да бъдем клуб, който през идващите пет или 10 години ще споделя: „ О, желаеме футбола на Юрген Клоп “ ", разяснява той.
„ Този човек е талант. Той прави футбол по-добре от всеки различен. Така че който и управител да пристигна, той ще играе своя футбол. Тревогата не е, че няма еднаквост. Това е идентичността “, сподели някогашният бранител.
Ливърпул загуби с 2:3 от Манчестър Юнайтед в неделя. Отборът на Слот остава четвърти и има работа за извършване, с цел да се класира за Шампионската лига.
Нидерландецът също би трябвало да убеди почитателите, че той е индивидът, който би трябвало да води мърсисайдци през идващия сезон.
Карагър се затруднява да види по какъв начин Слот може да оправи обстановката.
„ Притеснявам ли се накъде отива Ливърпул? Да, тормозя се. Мисля, че ще бъде в действителност забавно кого ще купи Ливърпул през лятото, какъв ще бъде профилът на играчите. Търсенето единствено на положителни футболист не проработи, това им се разруши в лицето. Липсва физическа подготовка “, съобщи легендата на Ливърпул.
„ В момента сме в обстановка, в която преглеждаме тимовете, които търсят управител: Реал Мадрид, Манчестър Юнайтед и Челси. Трите клуба, които преди малко споменахме, уволниха мениджърите си по средата на сезона. В последна сметка останаха (Алваро) Арбелоа, който в никакъв случай преди не е бил управител, (Майкъл) Карик, който беше в Мидълзбро, и младият (Лиъм) Росиниър, което беше прекомерно огромен скок “, продължи Карагър.
„ Може би тези огромни мениджъри не са в близост сега, тези числа не са налични. Чаби Алонсо е този, който кара почитателите на Ливърпул да си мислят: „ Не желаеме да го пропуснем “. Не можем да бъдем клуб, който през идващите пет или 10 години ще споделя: „ О, желаеме футбола на Юрген Клоп “ ", разяснява той.
„ Този човек е талант. Той прави футбол по-добре от всеки различен. Така че който и управител да пристигна, той ще играе своя футбол. Тревогата не е, че няма еднаквост. Това е идентичността “, сподели някогашният бранител.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




