Джейлън Грийн реализира 29 точки в дебюта си за Финикс,

...
Джейлън Грийн реализира 29 точки в дебюта си за Финикс,
Коментари Харесай

Грийн блесна в дебюта си за Сънс, Финикс победи Клипърс

Джейлън Грийн осъществя 29 точки в дебюта си за Финикс, а съотборникът му Девин Букър добави още 24 при успеха в интерес на Сънс със 115:102 вкъщи против Лос Анджелис Клипърс в мач от постоянния сезон в Националната баскетболна асоциация.

Грийн, който пропусна първите осем мача от акцията за тима от щата Аризона поради травма, игра 23 минути и направи 10 сполучливи стрелби от 20 опита, в това число и 6 от зоната за три точки. Гардът мина от Хюстън във Финикс преди началото на шампионата в договорка, която изпрати Кевин Дюрант от Сънс в отбора на Рокитс.

Грейсън Алън се отличи с 18 пункта, макар че игра с вирусно заболяване, а Марк Уилямс приключи с 13 точки и 9 битки. В третия интервал от дуела, приключил 40:23 в интерес на домакините, Ройс О`Нийл означи 11 от своите общо 17 точки в мача.

Лос Анджелис позволи трето следващо проваляне, откакто игра без Джеймс Хардън, пропуснал срещата по персонални аргументи. Кауай Ленард също не беше на игрището поради травма в глезена.
 
В тяхно неявяване Ивица Зубац беше най-резултатен за Клипърс с 23 точки и 11 овладени топки под кошовете. Съотборникът му Кам Кристи добави още 17 точки.

Финикс натрупа най-голямата си преднина при 104:79 с тройка на Грейсън Алън тъкмо 7:53 минути преди финала на четвъртия интервал. Двата тима още веднъж ще се изправят един против различен в събота, като хазаин ще бъде Лос Анджелис.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР