Дискутирахме проблемите на пътната безопасност в район Лозенец с жители

...
Дискутирахме проблемите на пътната безопасност в район Лозенец с жители
Коментари Харесай

Шефът на СОС: Ще подготвим пакет от адекватни, работещи нормативни промени за движение по пътищата

Дискутирахме проблемите на пътната сигурност в регион Лозенец с поданици на квартала в наличието на зам.-кмета Кристиан Кръстев, кмета на региона Костантин Павлов, представители на КАТ и Държавната организация „ Безопасност на придвижването по пътищата “. В

Лозенец има проблеми и те не търпят отсрочване. Естествено, бяха сложени доста условия във връзка с контрола, както и оферти за промени в Закона за придвижване по пътищата, които не зависят от нас като институция. Ние също настояваме КАТ да удвоят патрулите и да слагат камери на всички огромни булеварди. Поел съм и ангажимент да направя съвещания с сътрудници адвокати, с цел да подготвим пакет от съответни, работещи нормативни промени, които да бъдат импортирани в Народното събрание.

Това написа шефът на Столичния общински съвет Георги Георгиев в обява в и страницата. Той добави информация и фотоси от срещата.

Важното за мен бяха съответните, прагматични оферти във връзка с ограничения, които ще дадем на специалисти за оценка и приложение. Жителите на Лозенец са дейни, наблюдателни и взискателни, за което им благадаря, написа Георгиев и добави:

От първия ден, в който взех решение да се занимавам с политика знаех, че срещите с жители са най-важните за решение на проблемите на хората. А каква друга може да е мотивацията в нашата работа?

На срещата Георгиев описа и за различен план на Столична община - Програмата за ремонт и създаване на тротоари, с която ще се реновират близо 700 хиляди кв.м. пешеходни пространства, в случай, че до момента те са били към 60 000 кв.м. годишно.

30% от плануваните средства ще отидат напряко в регионите и ще се ръководят от съответния кмет, разясни Георгиев.

Последвайте Епицентър.БГ към този момент и в!

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР