Димитър Рачков явно се опитва да си вдигне рейтинга с

...
Димитър Рачков явно се опитва да си вдигне рейтинга с
Коментари Харесай

Закъса го: Ето кой вдига рейтинга на Рачков

Димитър Рачков очевидно се пробва да си вдигне рейтинга благодарение на попфолк звездите, излиза наяве от това, че за следващ път е поканил в съботната вечер в „ С Рачков всичко е допустимо “ чалга дива

Тази събота в 20:00 ч. водещият ще предложения осем звезди, измежду които и Преслава. След като в предаването към този момент се изяви нейната кумица Софи Маринова, в този момент и фолкаджийката ще взе участие в игрите дружно с Герасим Георгиев – Геро, Борислав Захариев, Димитър Иванов – Капитана и паметната му кукла Бай Тъньо, Китодар Тодоров, Маги Джанаварова, Мила Роберт и Рафи. Предаването потегли много нерешително и очевидно една от най-големите фолкзвезди е поканена, с цел да вдигне рейтинга на шоуто, в което всички се вършат на шутове.


 
Вечерта ще стартира с обичайните два състава на „ Таратанци “, по-късно звездите ще ревизират уменията си в асоциативните игри с „ Ко сподели, ко?! “ и „ Чети по устните “, а в играта „ Азбучна терапия “ всички ще се влязат в друго амплоа. Част от „ Голямото люлеене “ ще станат Рафи и Мила Роберт. Те ще получат от Рачков сложната задача да ядат пуканки, да пият бира и да вършат хотдози в леглата, което ще провокира сълзи от смях у всички. Маги, Боби, Мила и Рафи ще изпитат музикалните си познания в играта „ Големи топки “, а предизвикването “1D ” ще води феновете и звездите на спонтанна отмора с басейн.



В най-новата игра „ Бабо, разкажи ми приказка “ със занимателен роман без насоки ще импровизират обичаните артисти Геро и Китодар. В края на предаването Лудата стая ще изведе всички посетители на пикник, а краят му ще бъде непредвиден, само че доста комичен.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР