Димитър Кузманов се наслаждава на великолепен сезон и се приближава

...
Димитър Кузманов се наслаждава на великолепен сезон и се приближава
Коментари Харесай

Мико влезе в квалификациите на US Open

Димитър Кузманов се любува на превъзходен сезон и се доближава все по-близо до елита на тениса. Мико се класира за трети следващи квалификации на шампионат от Големия шлем.

Българинът e №231 в света сега и мощните му резултати му помогнаха да влезе в пресявките на US Open. Зад него има още петима, а бъдещи отказвания могат да създадат класирането му още по-комфортно.

Напомняме, че Кузманов игра на квалификациите на Ролан Гарос и Уимбълдън, като за жал не съумя да завоюва мач на двата шампионата.

Втората ни ракета ще се надява на по-добър чоп, защото в Париж игра против един от топ поставените в лицето на Юго Делиен, а в All England Club се изправи против Мариус Копил, който разполага с превъзходен сервис – оръжие, което е доста значимо на тревните настилки.

След Уимбълдън Мико игра на три чалънджъра и записа четвъртфинал в Румъния.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР