Дилиан Уайт победи с тежък нокаут в 11-ия рунд Дерек

...

Дилиан Уайт с брутален нокаут срещу Чисора пред погледа на Джошуа

Дилиан Уайт победи с тежък нокаут в 11-ия рунд Дерек Чисора на зрелищна боксовата церемония вечер в “O2 Арина " в Лондон. Двубоят бе изгледан онлайн от международния първенец Антъни Джошуа, който най-вероятно ще е идващият противник на 30-годишния Уайт.

Дилиан Уайт смъкна Чисора с убийствено ляво кроше минута преди гонга в предпоследния 11-и рунд. Чисора, който в кариерата си имаше загуба и от Кубрат Пулев, не съумя да се изправи повече от минута, само че за благополучие нямаше комплициран
За да гледате видеото, би трябвало да активирате Javascript.
ия за здравето му.

Интересното бе, че до съдбовния нокаут мачът бе доста равносилен и даже Чисора имаше преимущество в две от съдийските карти (95:94, 95:94, 94:95). И това в случай, че Дерек бе осъден с две точки от съдията на кръга - една за удари под кръста и една за удар с лакът.
Източник: ruse24.bg