Диало празнува бурно, след като голът му в 120-ата минута

...

Амад Диало е ИЗГОНЕН, след като отбеляза победния гол на Ман Юнайтед в 121-ата минута в трилър 4-3 срещу Ливърпул... с крило, показано с втори жълт за празнуване

Диало чества бурно, откакто голът му в 120-ата минута обезпечи билета на Манчестър Юнайтед за Уембли в полуфинала на ФА Къп.

Неговите празненства го изпратиха с втори жълт, макар че младежът беше в положително въодушевление след геройството си в заключителните моменти.

Амад Диало беше изпъден, тъй като смъкна фланелката си по време на тържеството

№16 за Юнайтед игра в продълженията, откакто влезе за Рафаел Варан в 85-та минута

Диало беше изпъден мигове откакто отпразнува победния гол за Ман Юнайтед

Юнайтед си обезпечи място в полуфинала -финал посредством късния победител на Диало

Диало смъкна фланелката си по време на празнуването си, което докара до втори жълт картон в мача и вероятно изпъждане на младия състезател от Кот д'Ивоар