ДЕЙТЪН, Охайо (AP) — Дарон Холмс II има 24 точки

...

ДаРон Холмс II вкарва 24 и номер 16 Дейтън се отдръпва късно, за да победи Дюкейн със 75-59

ДЕЙТЪН, Охайо (AP) — Дарон Холмс II има 24 точки и 11 битки, до момента в който Дейтън номер 16 се върна от грозна загуба и избягаха от Duquesne 75-59 във вторник вечерта.

С по-малко от четири при 6:17 до края на мача, Флайърс направиха гневна серия от 22-2 и играха страхотна отбрана, с цел да погребят Дюкс закъсня.

Нейт Сантос имаше 15 точки и осем битки за Дейтън (20-4, 10-2 Атлантик 10).

Джими Кларк III имаше 14 точки, а Джейк Ди Микеле добави 12 за Duquesne (14-10, 4-7), който влезе в играта, откакто завоюва пет от последните шест.

Дейтън, след загуба с 49-47 от VCU в петък, стартира още веднъж постепенно, като означи единствено 1 от 8 удара в първите 15 минути на мача. Duquesne натрупа преднина от 11 точки малко под 10 минути преди края, само че серия от 9-2 върна Флайърс в мача.

Дейтън поведе за първи път в мача с 2:54 до края на първото полувреме и водеше с 36-33 на паузата.