Децата на Черно море, родени 2006 година, постигнаха класически успех

...

Децата на Черно море с класика срещу Лудогорец

Децата на Черно море, родени 2006 година, реализираха типичен триумф при семейството на Лудогорец в мач от 6-ия кръг на шампионата.

През целия дуел “моряците ”, водени от Калоян Георгиев, стояха по-добре от противника и справедливо прибавиха нови три точки към своя актив.

Пламен Аршев откри резултата в 8-ата минута, а в 17-ата още веднъж той повиши на 2:0. 15 минути след почивката Ивелин Милков засече с крайник центриране отляво, с което оформи крайния резултат. Преди третия гол Пламен Аршев удари греда.

Така Черно море остава преди всичко в шампионата със единствено един позволен гол – 22:1. “Моряците ” са с цялостен актив от точки – 18.

“Тотално надиграхме Лудогорец. Доволен съм от представянето на всички футболисти. Предвид показаното на терена, можем да съжаляваме, че не отбелязахме повече попадения, защото създавахме положения пред вратата на разградчани едно след друго ”, сподели треньорът на “моряците ” Калоян Георгиев.

Съставът на Черно море: Валентин Димитров, Мартин Иванов, Даниел Райчев, Георги Венциславов, Георги Пасков, Пламен Аршев, Йордан Тосков, Даниел Пламенов, Мартин Стелянов, Ивелин Милков, Кристиян Евдокиев (Борис Колчев, Кристиано Николаев, Андриан Попов, Драгомир Няголов, Жулиян Янев, Златан Бонар).

Източник: petel.bg