Десният бек на отговори индиректно не мениджъра на , който

...

Александър-Арнолд отговори на Моуриньо

Десният бек на отговори косвено не мениджъра на, който след дербито сред двата тима съобщи, че по-добрият тим е изгубил. Шампионите завоюваха дербито на върха с гол на в 90-ата минута. Въпреки че главно се защитаваше, Тотнъм имаше две чудесни благоприятни условия да поведе при започване на втората част. Двата тима удариха и по една греда при резултат 1:1. Моуриньо счита, че неговият отбор е имал по-чистите обстановки и е трябвало да затвори мача в своя изгода. От лагера на Ливърпул, несъмнено, не се съгласиха с него.

Трент Александър-Арнолд употребява обществените мрежи, с цел да влезе в тази полемика с Моуриньо. Десния бек на Ливърпул го направи по сбит, само че сладкодумен метод, публикувайки фотография на тима с насладата от победния гол и коментар, който гласи: " Най-добрият тим завоюва ".
Best team won
— Trent Alexander-Arnold (@TrentAA) Премиър лийг 13 кръг, сряда 16 декември  Ливърпул 2:1краен резулат  Тотнъм