Дербито на Джим Харбо за отбори от НФЛ е на

...
Дербито на Джим Харбо за отбори от НФЛ е на
Коментари Харесай

Джим Харбо ще се срещне с Чарджърс следващата седмица относно вакантното им място за старши треньор, казва източник на AP

Дербито на Джим Харбо за тимове от НФЛ е на път да се нажежи.

Седмица откакто управлява университета от Мичиган до национална купа в плейофа по колежански футбол, Харбо ще се срещне с Лос Анджелис Чарджърс по отношение на вакантното им място за старши треньор тази седмица, сподели лице, осведомено със обстановката, пред Асошиейтед прес.

Човекът е приказвал с AP при изискване за анонимност в неделя, защото лицето не е било свободно да разисква обществено кадрови придвижвания.

Освен Чарджърс, свободни места има в Атланта, Каролина, Лас Вегас, Сиатъл, Тенеси и Вашингтон.

Харбоу, който преди е бил треньор в НФЛ, има предходни взаимоотношения с Чарджърс и семейство Спанос, което го има. Той игра за Болтс през 1999-2000 година, преди да се пенсионира след сезон 2001 година

Чарджърс търсят нов треньор и общоприет управител, откакто Брандън Стейли и Том Телеско бяха уволнени на 15 декември, ден след загубата с 63-21 в Лас Вегас от Рейдърс.

Кога...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР