Депутатите решиха точката от дневния ред, предложена от БСП с

...
Депутатите решиха точката от дневния ред, предложена от БСП с
Коментари Харесай

Скандал в НС: Депутатите решиха да не обсъждат управленската програма, внесена от БСП

Депутатите взеха решение точката от дневния ред, препоръчана от Българска социалистическа партия с стратегия за ръководство да отпадне. Предложението пристигна от ГЕРБ.

Дневният ред на Народното събрание провокира бурни реакции и мнения.

Според Йордан Цонев от Движение за права и свободи разискването на управническа стратегия на кабинет в дневния ред на Народно събрание било " юридически и парламентарен нихилизъм ". Условия за сформиране на държавно управление не стават с решение на Народно събрание, съобщи той.

" Никъде в правилника не е неразрешено Народно събрание да възнамерява активността си. Тук приказваме за законодателна стратегия за нужното законодателство за идващите 6 месеца. А към този момент работа на Народно събрание е по кое време ще внася обособените законопроекти ", отвърна зам-председателят на Народно събрание Кристиан Вигенин - Българска социалистическа партия.

Това е на ниска цена пиар трик на мандатодържателя Нинова, с цел да покажа своята угриженост, разяснява предсеателят на ПГ на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова.

" Нямате време, господа. Нито ще има кабинет, нито тази стратегия ще се осъществя ", счита тя.

Очаквайте детайлности
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР