От фейсбук: Депутатът от Прогресивна България Слави Василев паркирал поршето си на забранено място
Депутатът от " Прогресивна България " Слави Василев е нарушил разпоредбите за придвижване и е паркирал поршето си на неразрешено място на ул. " Сан Стефано " в София.
Снимка от нарушаването бе оповестена във фейсбук групата " Забелязано в София ".
Преди две години самият Слави Василев се похвали във фейсбук, че кара порше.
Снимка от нарушаването бе оповестена във фейсбук групата " Забелязано в София ".
Преди две години самият Слави Василев се похвали във фейсбук, че кара порше.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




