Дениз Ундав се разписа в последната минута на добавеното време

...

Гол в последната секунда спаси точката за Щутгарт след голов трилър срещу Хайденхайм

Дениз Ундав се разписа в последната минута на добавеното време и Щутгарт измъкна точка след тъждество 3:3 против Хайденхайм в мач от 27-ия кръг на немското състезание по футбол.

Щутгарт взе преднина от две попадения посредством Серу Гираси в 41-та минута и Ангело Щилер в 53-ата, само че Хайденхайм направи цялостен поврат. Грешка на Александър Нюбел върна гостите в играта, откакто стражът на Щутгарт отклони центриране на Тим Клайдийзент в мрежата си. Последният пък вкара два гола за две минути в 84-та и 85-ата за цялостния поврат.

Гостите се движеха към сензационна победа, само че надълбоко в добавеното време дълъг пас стигна до Ундав и той се разписа за крайното 3:3. Така Щутгарт се приближи на три точки от втория в генералното класиране Байерн Мюнхен.

Хайденхайм е 11-и и е на безвредна отдалеченост от зоната на изпадащите.