Денисиньо дава от наградата си, за да има дете след две жестоки загуби
Денис Морейра-Денисиньо към този момент е по-богат с 50 000 евро. Той получи чека след финала на осмия сезон на „ Кухнята на Ада “ персонално от началник Виктор Ангелов. В безмилостната кулинарна борба със Спирова Денисиньо стана победител, а околните му го понесоха на ръце.
В предаването бразилецът съумя да трогне всички с трагичната си история и призна, че не познава татко си, а майка му е наркозависима. Затова се постанова да напусне дома си едвам 6-годишен. А с цел да има какво да яде, стартира да работи на невръстна възраст.
„ Историята ми е тежка, само че елементарна за моята родна страна “, сподели Денисиньо, като гостува в „ На кафе “. „ Има доста по-тежки истории, макар че в този момент цяла България знае моята. Не искам да ме съжаляват. Искам хората да схванат, че у вас се живее добре. В Рио де Жанейро, с помощта на един мой другар, си открих място в ресторант, където работех по през целия ден и живеех в мазето. Средата в моя дом не беше добра за мен. Още като дребен разбрах, че в живота има два пътя – добър и неприятен. Затова взех решение да потегли по положителния. “
Денис Морейра желае да учи и да се развива, по тази причина се записва във вечерно учебно заведение, като продължава да работи. След това минава през разнообразни заведения за хранене във Франция, Испания, Португалия и Румъния. Посещава даже курс по кулинария в Япония. Случайно попада в страната ни около сестра си и към този момент живее в Разград десета година.
Денисиньо и брачната половинка му Айсен, която е основната причина той да взе участие в „ Кухнята на Ада “, защото точно тя го записва в предаването, желаят да осъществен огромната си фантазия – да имат дете. Те към този момент са изгубили две бебета, защото партньорката му не може да ги износи. Затова спечелилият в кулинарното риалити е безапелационен, че ще даде част от премията за лекуване на Айсен в Турция или Гърция. Надява се по-късно чудото да се случи и те да станат родители.
В предаването бразилецът съумя да трогне всички с трагичната си история и призна, че не познава татко си, а майка му е наркозависима. Затова се постанова да напусне дома си едвам 6-годишен. А с цел да има какво да яде, стартира да работи на невръстна възраст.
„ Историята ми е тежка, само че елементарна за моята родна страна “, сподели Денисиньо, като гостува в „ На кафе “. „ Има доста по-тежки истории, макар че в този момент цяла България знае моята. Не искам да ме съжаляват. Искам хората да схванат, че у вас се живее добре. В Рио де Жанейро, с помощта на един мой другар, си открих място в ресторант, където работех по през целия ден и живеех в мазето. Средата в моя дом не беше добра за мен. Още като дребен разбрах, че в живота има два пътя – добър и неприятен. Затова взех решение да потегли по положителния. “
Денис Морейра желае да учи и да се развива, по тази причина се записва във вечерно учебно заведение, като продължава да работи. След това минава през разнообразни заведения за хранене във Франция, Испания, Португалия и Румъния. Посещава даже курс по кулинария в Япония. Случайно попада в страната ни около сестра си и към този момент живее в Разград десета година.
Денисиньо и брачната половинка му Айсен, която е основната причина той да взе участие в „ Кухнята на Ада “, защото точно тя го записва в предаването, желаят да осъществен огромната си фантазия – да имат дете. Те към този момент са изгубили две бебета, защото партньорката му не може да ги износи. Затова спечелилият в кулинарното риалити е безапелационен, че ще даде част от премията за лекуване на Айсен в Турция или Гърция. Надява се по-късно чудото да се случи и те да станат родители.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




