И полицията в Русе получи автомобил от Областната администрация
Ден откакто Държавната психиатрична болница в Бяла получи лек автомобил от Областната администрация в Русе, през днешния ден кола бе дарена и на полицията в крайдунавския град. Това оповестиха от Областна администрация - Русе за ФОКУС .
Автомобилът е " Дачия Логан “, като ключовете на колата бяха предадени от регионалния шеф Орлин Пенков на шефа на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи /ОДМВР/ старши комисар Диян Минков.
Автомобилът е на малко под 100 000 км., непрекъснато обслужван и в доста положително техническо положение. Превозното средство ще бъде включено в оперативната активност на дирекцията и ще подкрепи подвижността на чиновниците при осъществяване на техните ежедневни задания. Очаква се то да способства за по-ефективно покриване на територията на региона и навременна реакция при зародили произшествия, разяснява Пенков. Той разясни, че самодейността е част от напъните му за възстановяване на материално-техническата база на държавните институции в района и надлежно възстановяване на тяхната работа. " Сигурността е споделена отговорност. С това подаяние вършим още една стъпка към по-добри условия за работа на чиновниците на реда и по-голяма сигурност за хората в региона “, съобщи регионалният шеф на Русе.
" Институциите би трябвало да работят в синхрон и с мисъл за действителните потребности на хората. Подкрепата за органите на реда е инвестиция в спокойствието на жителите “, акцентира регионалният шеф по време на предаването на автомобила. Ръководството на ОДМВР благодари за оказаното подпомагане и изрази убеденост, че сходни начинания са образец за отговорно партньорство сред държавните институции.
Областната администрация получи колата през предходната година от Агенция " Митници “.
Автомобилът е " Дачия Логан “, като ключовете на колата бяха предадени от регионалния шеф Орлин Пенков на шефа на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи /ОДМВР/ старши комисар Диян Минков.
Автомобилът е на малко под 100 000 км., непрекъснато обслужван и в доста положително техническо положение. Превозното средство ще бъде включено в оперативната активност на дирекцията и ще подкрепи подвижността на чиновниците при осъществяване на техните ежедневни задания. Очаква се то да способства за по-ефективно покриване на територията на региона и навременна реакция при зародили произшествия, разяснява Пенков. Той разясни, че самодейността е част от напъните му за възстановяване на материално-техническата база на държавните институции в района и надлежно възстановяване на тяхната работа. " Сигурността е споделена отговорност. С това подаяние вършим още една стъпка към по-добри условия за работа на чиновниците на реда и по-голяма сигурност за хората в региона “, съобщи регионалният шеф на Русе.
" Институциите би трябвало да работят в синхрон и с мисъл за действителните потребности на хората. Подкрепата за органите на реда е инвестиция в спокойствието на жителите “, акцентира регионалният шеф по време на предаването на автомобила. Ръководството на ОДМВР благодари за оказаното подпомагане и изрази убеденост, че сходни начинания са образец за отговорно партньорство сред държавните институции.
Областната администрация получи колата през предходната година от Агенция " Митници “.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




