Делян Пеевски продължава да демонстрира нарастващо влияние в местните власти.

...
Делян Пеевски продължава да демонстрира нарастващо влияние в местните власти.
Коментари Харесай

Още един „независим“ кмет се снима с Пеевски

Делян Пеевски продължава да показва възходящо въздействие в локалните управляващи. От пресцентъра на ДПС-Ново начало (ДПС-НН) през днешния ден разпространиха следващата еднотипна фотография от Народното събрание на кмет дружно със глобения за корупция от Съединени американски щати и Англия политик. Този път на нея е и депутатът Халил Летифов – зам.-председател на парламентарната група на ДПС-НН. Летифов е и локален лидер на групировката в Старозагорско.

„ Лидерът на Движение за права и свободи и ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски одобри кмета на община Гурково Кънчо Папазов в тактиката “Ново начало за развиване на районите ”, се показва в прессъобщението. „ На срещата бяха разисквани опциите и вероятностите за подсилване и развиване на общината, превъзмогването на локалните инфраструктурни и обществени проблеми, тъй че да се усъвършенства животът на хората в общината. “

Кънчо Папазов е следващият кмет, кандидатирал се като самостоятелен през 2023 година, който се снима с Пеевски през последните седмици. Клуб Z го потърси за коментар, само че секретарка в Община Гурково изясни по телефона, че кметът отсъства и че ще звънне при първа опция и когато му е комфортно. До момента обаче Папазов не е върнал позвъняването.

Според в уеб страницата safenews.bg от декември 2024 година, в Главна дирекция „ Национална полиция “ има формирано досъдебно произвеждане, обвързвано с Кънчо Папазов, като е представен и съответен номер на кореспонденция. То било за измами с Данък добавена стойност в изключително огромни размери.

Спомената е и компанията „ Топалов превоз “ ООД, която съгласно информация в Търговския указател е трансферирана от Кънчо Стоянов Папазов на Станислав Кънчев Папазов – евентуално наследник на кмета, откакто първият е заел обществения пост.

Иначе община Гурково се намира в област Стара Загора и е измежду най-малките в България с едвам към 5-6 хиляди поданици.

Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
Източник: clubz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР