Парламентът гласува без дебати оставката на Делян Добрев като депутат
Делян Добрев към този момент не е народен представител. Той подаде молба за овакантяване на Народното събрание в понеделник и през днешния ден тя беше гласувана без спор в пленарната зала. В поддръжка на решението гласоподаваха 187 депутати, четирима бяха „ срещу ”, а един се въздържа, заяви Нова тв.
В събота Добрев разгласи отдръпването си от парламентарната група на ГЕРБ-СДС. Това стана на среща с младежката конструкция на партията в Раковски. Добрев акцентира, че това са естествени процеси.
" В политиката съм от 20 години. През 2007 година станах общински консултант и ми беше дадена опция да стана депутат. 20 години съм работил за партията. Но идва миг, в който ние, които от толкоз години сме в политиката, би трябвало да отстъпим място на младите. В ГЕРБ - от първия кабинет „ Борисов ” останахме аз и Влади Горанов. По един или различен метод всички се отдръпнаха и дадоха път на идващите ”, уточни той. Добрев остава част от екипа на ГЕРБ.
В събота Добрев разгласи отдръпването си от парламентарната група на ГЕРБ-СДС. Това стана на среща с младежката конструкция на партията в Раковски. Добрев акцентира, че това са естествени процеси.
" В политиката съм от 20 години. През 2007 година станах общински консултант и ми беше дадена опция да стана депутат. 20 години съм работил за партията. Но идва миг, в който ние, които от толкоз години сме в политиката, би трябвало да отстъпим място на младите. В ГЕРБ - от първия кабинет „ Борисов ” останахме аз и Влади Горанов. По един или различен метод всички се отдръпнаха и дадоха път на идващите ”, уточни той. Добрев остава част от екипа на ГЕРБ.
Източник: manager.bg
КОМЕНТАРИ




