Де Дерби също е опция за росонерите Милан се прицели

...
Де Дерби също е опция за росонерите Милан се прицели
Коментари Харесай

Гръм в Италия: Милан мечтае за Гуардиола

Де Дерби също е алтернатива за " росонерите "
Милан се прицели в Хосеп Гуардиола за нов треньор от лятото. На " Сан Сиро " се решени на гражданска война след края на сезона поради задаващия се неуспех. " Росонерите " са 9-и в Серия А, към този момент отпаднаха от Шампионска лига, предстоят мачове с Интер за Купата на Италия.

Според SportMediaset и Corriere della Sere, управлението на клуба се цели в сегашния управител на Манчестър Сити. Испанецът записва най-слабия си сезон в своята кариера, който може да приключи отвън топ 4 на Висшата лига. " Гражданите " са навън и за Шампионска лига. Договорът на Гуардиола е до лятото на 2027-а, само че слабото показване може да го принуди да се тръгне, което бе изцяло допустимо, само че след това парафира нов договор.

Решаваща дума може да има Фабио Паратичи, който също е цел на клуба. Бившият шеф на Тотнъм и Ювентус е на крачка от Милан, само че към момента няма нищо публично.  52-годишният за последно беше началник на клуба от Лондон преди да получи 30-месечно наказване през януари 2023-та по отношение на следствието против Ювентус за финансови операции. Въпросната глоба ще изтече в края на този сезон и по този начин 9-кратният първенец на Италия като шеф на “Старата госпожа ” ще бъде свободен да встъпи в служба в Милан през лятото.

А проект Б за Милан включва различен треньор, работил във Висшата лига - Еузебио Ди Франческо. В момента той е отпред на Марсилия. Той бе спряган за " росонерите " още през лятото, само че тогава се размина с контракт.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР