Победителят в Биг Брадър 2025 Давид мие коли
Давид Бет – спечелилият в „ Биг Брадър 2025 ”, стартира нова работа. Риалити първенецът ще мие коли, с цел да събере пари за инвестиция.
„ До дни ще бъда назначен на щат в автомивка. Ще изкарам някое и друго евро, а сумата, която съумея да спастря, ще вложа в огромната си фантазия – лична пекарна. Паричната ми премия от Нова телевизия не стига за финансирането на дружество, по тази причина известно време ще съм наемен служащ ”, показа българо-германецът.
И добави, че обичаната му жена – Насето, в последно време припечелва като сервитьорка в известно заведение, а бакшишите икономисва. Двамата нямат разходи за наем, защото живеят при бабата на Давид във Владая. Победителят в „ Биг Брадър ” не се е дал прошка с фантазията си да отвори своя пекарна, само че това най-вероятно няма да се случи тази година.
„ До дни ще бъда назначен на щат в автомивка. Ще изкарам някое и друго евро, а сумата, която съумея да спастря, ще вложа в огромната си фантазия – лична пекарна. Паричната ми премия от Нова телевизия не стига за финансирането на дружество, по тази причина известно време ще съм наемен служащ ”, показа българо-германецът.
И добави, че обичаната му жена – Насето, в последно време припечелва като сервитьорка в известно заведение, а бакшишите икономисва. Двамата нямат разходи за наем, защото живеят при бабата на Давид във Владая. Победителят в „ Биг Брадър ” не се е дал прошка с фантазията си да отвори своя пекарна, само че това най-вероятно няма да се случи тази година.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




