Датската кралица Мария винаги е била гордата майка, докато я

...
Датската кралица Мария винаги е била гордата майка, докато я
Коментари Харесай

Датската кралица Мария прави снимки на сина си престолонаследникът Крисчън, докато той пръска шампанско от парти автобус, за да отпразнува завършването си на гимназия

Датската кралица Мария постоянно е била гордата майка, до момента в който я е посещавала абитуриентски церемониал на сина през днешния ден

Тъй като цялото семейство се събра, с цел да отпразнува дипломирането на престолонаследника, това означи още една демонстрация на взаимност от страна на кралските особи след една бурна година, която включваше клюки Крал Фредерик е имал любовна връзка (която беше настойчиво отричана) и шокиращата новогодишна абдикация на кралица Маргрете.

Като престолонаследник Кристиян, който в този момент е първият по ред трона, откакто татко му стана крал през януари, взе присъединяване в церемониал с връстниците си, с цел да отпразнува завършването на учебно заведение, това е друго събитие в празненствата за дипломирането му.

В Дания това е обичайно за кохорти от абитуриенти  

Престолонаследникът Кристиан взе присъединяване в церемониал на зрелостниците този следобяд, като част от датската т...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР