Данаил Раденцов е кандидатът на Партия Възраждане“ за кмет на

...
Данаил Раденцов е кандидатът на Партия Възраждане“ за кмет на
Коментари Харесай

Данаил Раденцов е кандидатът на Партия „Възраждане“ за кмет на Плевен

Данаил Раденцов е претендентът на Партия „ Възраждане “ за кмет на Плевен. Това разгласи в пресклуба на Българска телеграфна агенция в Плевен депутатът от партия „ Възраждане “ Ивелин Първанов. Той акцентира: „ През последните години с дейната работа на нашата организация, плевенските възрожденци дадоха за Плевен, каквото можеха. Сега е моментът, в който те желаят да работят от името и на локалната власт, с цел да реализиран по-големи резултати за положителното на града и на Община Плевен.

Данаил Раденцов в последните години се раздаде за идеята на „ Възраждане “ на национално и на локално равнище, а хората от листата също са хора, които са работили за „ Възраждане “, за Плевен и за общината. Те са подготвени все по този начин безрезервно да се раздават и през идващите години в случай че плевенчани ги удостоят с доверието си “.

За програмата на Политическа партия „ Възраждане “ и задачите, които си слага за развиването на Община Плевен и на град Плевен, пред представителите на медиите сподели повече претендентът за кмет на Плевен Данаил Раденцов.

„ За мен гласуваното доверие на сътрудниците от партията е огромна чест, само че и голяма отговорност. Като човек, който всекидневно среща с хората в Плевен познавам проблемите на плевенчани, а те са и мои проблеми. Имаме подготвена стратегия на експертно нивои с екипа ми имаме решенията за възраждането на Община Плевен “.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР