Дамян Борисов ПП - Пълен Провал: Борисов ви осигури кмета

...
Дамян Борисов ПП - Пълен Провал: Борисов ви осигури кмета
Коментари Харесай

ПП-Пълен Провал: Борисов им осигури кмета на София, загубиха областни градове

Дамян Борисов

Политическа партия - Пълен Провал: Борисов ви обезпечи кмета на София, загубихте Пловдив и други регионални градове; Демократична България продават хората си по места като на хайванпазар, с цел да обезпечат само и единствено личните си позиции (опраскахте и Асеновград, простаци!!!; при кого ще идете на идващите избори - при идната си ситуационна креатура?! )

Rosen Kosturkov - да чуем, апелирам, по този начин нужния ни Ваш способен политически коментар. Или да питаме другаря ни Генов?

Даниел Божилов

След като ще си имаме кмет от Държавна сигурност какво следва? Премиер от Държавна сигурност повдигнат от демократа Бойкикиев и ченгеджийското синче Киро?

Да ви.... и демокрацията.

Калина Андролова

Очаквано и разумно беше Терзиев да завоюва София. Това е дълготраен външен план. Ванчето беше определена да плаши ПП-тата, да активизира софийската градска среда против личната си неуместна кандидатура и да осмисли акцията им с прочувствена антипутинска реторика. Няма по-нещастни от левичарските безпомощни у нас. Стигнаха до Ванчето, активистка, обладана от класовите битки. Изобщо в отцепеното от Българска социалистическа партия ляво се мъдрят все такива, крумчовци, ванчета, пекановци и прочие, които биват насочвани лекинко извън да основават някаква нефелна соросоидна левица, мощно подобаваща за ПЕС. Ако Българска социалистическа партия бяха извадили стабилен претендент, а не лидерка на лумпен-пролетариата, щяха да отвеят Терзиев. Жалък филм гледахме през днешния ден.

Петър Волгин

Най-важното разделяне

Тези избори бяха извънредно значими, тъй като демонстрираха къде минава най-ярката разграничителна линия в нашето общество. От едната страна е политико-икономическият хайлайф, който заметнат с баналната тога на евроатлантизма, прави привичните си далавери. Това са утвърдените от Посолството лица, които са се съгласили да продадат България в името на персоналното си финансово благоденствие. Няма значение по какъв начин ще ги наречете - Политическа партия, Демократична България или някакво друго редуциране. Същността им е еднозначно  васална. Към тях, несъмнено, би трябвало да прибавим и интелектуално-артистичния слугинаж, грантовите анализатори и поети, които не пропущат случая да плювнат против България с вярата да им подмятат още някой и различен $.

Възможно е, подведени от изборните резултати в София и най-много от логореята на тези персони, да решим, че те са ужасно доста, даже да решим, че са болшинството от българските жители. Обаче не са! Това че няколко полирани " демократични " мозъци прескачат за един час в три малките екрани, надалеч не значи, че множеството наши сънародници са такива. Не. Не са.

Истината е, че естествените българи сме доста повече. Много повече сме тези, които обичаме страната си. Тези, които не почваме да слюноотделяме при типа на някоя артистична личност, ненадейно решила да съобщи " смелата си гражданска позиция ". Много повече сме тези, които се подиграваме на официозния евроатлантически догматизъм, а не повтаряме глуповатите му мантри. Много повече сме тези, които имаме вяра, че България има силата да демонстрира достолепие и самостоятелност, а не афектиран васалитет.

И от ден на ден ще ставаме, тъй като е разумно да побеждава смелостта, а не превитият гръбнак.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР