ДАЛАС (AP) — Девин Букър отбеляза 22 от своите 46

...

Девин Букър отбелязва 46, докато Сънс победиха Мавс със 132-109 за 7-ма поредна победа

ДАЛАС (AP) — Девин Букър означи 22 от своите 46 точки в решителна трета четвърт и Финикс Сънс повториха най-дългата си победна серия в сезон в седем мача с победа със 132-109 над Далас Маверикс в сряда вечерта.

Кевин Дюрант имаше 12 точки и 10 битки, когато Слънцата започнаха посещение от седем мача, най-дългото им през този сезон, с трансформирайки недостига от 16 точки през втората четвърт в преднина от 22 точки, откакто надиграха Далас с 43-20 в третата.

Кайри Ървинг беше навън за Маверикс, които изгубиха четири от пет, след изкълчване десния му палец рано при загуба от Бостън две вечери по-рано. Това беше 22-ият път от 44 мача, когато Далас играе без една или и двете си звезди.

Лука Дончич имаше 34 точки, осем битки и девет асистенции без помощника си в мача на звездите, само че не му оказа помощ доста, до момента в който Сънс получиха 20 точки от Брадли Бийл и 15 от Грейсън Алън.

Результатът на Финикс при започване на второто полувреме стартира с наказателно мятане от Букър за...