Стефанов: Феновете да не се занимават с неща, които не са тяхна работа
“Да спрат с нелепостите и да поддържат тима ”
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов направи коментар по отношение на фенската петиция за свалянето му от власт в столичния квартал " Овча купел ". За следващ път предприемачът прикани ентусиастите да извадят сериозен човек, с който той и сътрудниците му могат да беседват.
" Феновете не могат да дефинират кое по какъв начин да бъде. Нека не се занимават с неща, които не са тяхна работа. Ние няма да се ръководим от улицата. Вместо да се радват, че в националния тим има не един или двама футболисти, израснали на нашия стадион, те единствено пискат и желаят да разрушат нещо, което е направено с обич. Защото Славия е клуб без отговорности и не е сираче. Това е по този начин с помощта на мен и моите сътрудници. И ще бъде по този начин, до момента в който сме ние.
Сред почитателите сигурно има и образовани хора, само че те са заблудени. Да си президент не е служба, а е функционалност. Аз съм индивидът, който ръководи. Да не си хабят мастилото. Аз не съм на заплата в Славия. Аз не взимам пари от Славия под никаква форма. Ако имат решение, дано го заявят. Ако имат сериозен човек, да го покажат - ще приказваме с него, ще забележим какво предлага.
Стига са лаели като някаква безпризорни кучета. Да създадат нещо градивно. Да спрат с нелепостите, а да поддържат тима. Тези неща въздействат на футболистите. И друго да им кажа - в България към този момент духа различен вятър. Това не е Вятъра на смяната, а е Вятъра на реда. Убеден съм в това нещо ", съобщи предприемачът.
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов направи коментар по отношение на фенската петиция за свалянето му от власт в столичния квартал " Овча купел ". За следващ път предприемачът прикани ентусиастите да извадят сериозен човек, с който той и сътрудниците му могат да беседват.
" Феновете не могат да дефинират кое по какъв начин да бъде. Нека не се занимават с неща, които не са тяхна работа. Ние няма да се ръководим от улицата. Вместо да се радват, че в националния тим има не един или двама футболисти, израснали на нашия стадион, те единствено пискат и желаят да разрушат нещо, което е направено с обич. Защото Славия е клуб без отговорности и не е сираче. Това е по този начин с помощта на мен и моите сътрудници. И ще бъде по този начин, до момента в който сме ние.
Сред почитателите сигурно има и образовани хора, само че те са заблудени. Да си президент не е служба, а е функционалност. Аз съм индивидът, който ръководи. Да не си хабят мастилото. Аз не съм на заплата в Славия. Аз не взимам пари от Славия под никаква форма. Ако имат решение, дано го заявят. Ако имат сериозен човек, да го покажат - ще приказваме с него, ще забележим какво предлага.
Стига са лаели като някаква безпризорни кучета. Да създадат нещо градивно. Да спрат с нелепостите, а да поддържат тима. Тези неща въздействат на футболистите. И друго да им кажа - в България към този момент духа различен вятър. Това не е Вятъра на смяната, а е Вятъра на реда. Убеден съм в това нещо ", съобщи предприемачът.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




