Да, следих Евровизия. Как да не съм?! Направо ги убихме!

...
Да, следих Евровизия. Как да не съм?! Направо ги убихме!
Коментари Харесай

Александър Везенков: Следих Евровизия, направо ги убихме

" Да, следих Евровизия. Как да не съм?! Направо ги убихме! Първи сме и по гласове от жури, и по гласове от аудитория. Беше супер! "

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР