Александър Везенков: Следих Евровизия, направо ги убихме
" Да, следих Евровизия. Как да не съм?! Направо ги убихме! Първи сме и по гласове от жури, и по гласове от аудитория. Беше супер! "
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ

" Да, следих Евровизия. Как да не съм?! Направо ги убихме! Първи сме и по гласове от жури, и по гласове от аудитория. Беше супер! "