Да имаш бебе е най-страхотното нещо на света, а сега

...
Да имаш бебе е най-страхотното нещо на света, а сега
Коментари Харесай

Какви са ползите за здравето от раждането?

Да имаш бебе е най-страхотното нещо на света, а в този момент се оказва, че има и някои изгоди за здравето.

Раждането на дете е живото-променящо прекарване. Деветмесечна бременност, последвана от появяването на бебчето, това е редица от прочувствени събития. А бонусът е, че раждането в действителност е доста потребно за здравето ви. Ето някои от изгодите:

По-добро общо здраве

Нека си го признаем. След като теста за бременност покаже 2 чертички, ще извършите промени в живота си в интерес на вашето бебе. Добри вести обаче - това също е от изгода и за вас. Тези преимущества включват:

По-полезно хранене: По време на бременност, дамата се храни доста по-балансирано и по-полезно. Храната е извънредно значима, тъй че това ще има позитивни последствия за вас.

Без алкохол: Алкохолът не е безвреден по време на бременност. Пиенето на алкохол по време на бременност също ви слага в риск от импровизиран аборт, мъртво раждане, прибързано раждане и синдром на неочаквана гибел при кърмачета. Така че неналичието на алкохол ще ви се отрази сносно.

Без медикаменти: Точно като алкохола, бременните дами нормално заобикалят да одобряват медикаменти, защото това може да повлияе негативно върху развиването на бебето и да усложни бременността. Това също има изгоди за бъдещите майки.
Източник: jenite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР