CVS Health намали прогнозата си за 2024 г. за трети

...
CVS Health намали прогнозата си за 2024 г. за трети
Коментари Харесай

CVS Health намалява прогнозата си за 2024 г. за трети път, повлечена от проблеми със здравното осигуряване

CVS Health понижи прогнозата си за 2024 година за трети път тази година и смени управлението на своя здравноосигурителен бизнес, където продължава да се бори с повишаването разноски.

Главният изпълнителен шеф Карън Линч ще управлява застрахователния сегмент, заменяйки изпълнителния вицепрезидент Брайън Кейн, който напуща компанията към година след идването си, сподели здравният колос в сряда.

Нарастващите искове от покритието на Medicare Advantage на компанията навредиха на CVS Health през по-голямата част от тази година и способстваха за многократни промени в вероятностите му за 2024 година Плановете на Medicare Advantage са частни версии на програмата за покритие на федералното държавно управление основно за хора на 65 и повече години.

CVS Health също по този начин съобщи в сряда, че е потърпевша от спада в оценките за качество на тези проекти и натиска от покритието на Medicaid, което ръководи в няколко щата.

Коригираният действен приход на компанията от нейния бизнес...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР