Чудовищното дете на пленената държава Делян Пеевски се опита да

...
Чудовищното дете на пленената държава Делян Пеевски се опита да
Коментари Харесай

Христо Иванов: Чудовищното дете на пленената държава Пеевски се опита да изяде всичко

Чудовищното дете на пленената страна Делян Пеевски се опита да изяде всичко . В момента виждаме опити той да бъде спрян. Това съобщи пред БиТиВи подалият оставка водач на " Да, България " Христо Иванов.

Пеевски преяждал с власт, сподели той. Сега е значимо по какъв начин жителите ще употребяват този миг, съгласно него. Иванов вижда раздор сред Делян Пеевски и Ахмед Доган. Според него Пеевски е чакал да бъде признат от Доган, само че това не е станало, а Христо Иванов вижда суматоха.

Надежда има и тя е в елементарните хора , безапелационен е той. Хората в Движение за права и свободи не желали да са част от партия, която е въплъщение на корупцията, по мнението му, и точно това се видяло в декларациите на структурите. Кой има потребност от време и защо, попита Христо Иванов.

Пеевски имал потребност от изпълнителната власт, с цел да затвърди своите позиции в Движение за права и свободи. Пеевски и Сарафов са си сложили за цел правосъдната система да падне , заподозря той. Те щели да конфигурират собствен основен прокурор. Целта на Пеевски беше да вземе цялата власт, сподели Христо Иванов, съгласно който и Бойко Борисов не желал да се осъществя първия мандат.

Трябва да се отстрани модела Пеевски, безапелационен е той. Иванов желае анти-Пеевски държавно управление. Кабинетът Денков паднал, тъй като Пеевски оказал напън върху ГЕРБ., съгласно него. Не сме се отказали от промените, акцентира Христо Иванов. Предишното държавно управление било безалтернативно, заключи той.
 Николай Денков не вижда с какви очи Борисов желае поддръжка
Николай Денков не вижда с какви очи Борисов желае поддръжка

Атанасов призоваБорисов да сформира държавно управление - за седми път към този момент получава мандат
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР